BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e rëndësishëm për maturantët

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për Ballkanin: NATO e shqetësuar për...

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për
x

Politike

Denoncoi se i kishin falsifikuar firmën te formulari i Berishës, Anëtarja e Kuvendit Kombëtar të PD nuk ndalet dhe i bën kërkesën urgjente Edi Palokës për atë çfarë ka në kasafortë: Më vër në dispozicion ...

Denoncoi se i kishin falsifikuar firmën te formulari i Berishës,

Delegatja e Partisë Demokratike, Freskida Rapo e cila është sekretare e seksionit në degën nr. 5 në Tiranë ka denoncuar se firma e saj është falsifikuar, pasi sikur shprehet ajo nuk ka firmosur nismën e Sali Berishës për mbledhjen e Kuvendit në 11 Dhjetor.

Ditën e sotme Rapo ka kërkuar që të marrë formularin me emrin e saj që ndodhet në kasafortën e kryetarit të këshillit kombëtar të PD-së, Edi Paloka. Ajo shprehet se formulari është falsifikuar.

Këtë gjë, Rapo thotë se e zbuloi ditën që Agron Shehaj telefonoi delegatët e degëve nr. 5 dhe 7 në Tiranë për listën e emrave që ishte në zyrën e Palokës. Për falsifikimin, zyrtarja e PD-së thotë se ka vendosur në dijeni edhe Lulzim Bashën.

Më të lexuarat