BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Politike

Deputeti bën deklaratën e fortë, tregon nga çfarë ka frikë Rama: Doni marrëveshje bashkë me...

Deputeti bën deklaratën e fortë, tregon nga çfarë ka

Në seancën e sotme plenare deputeti Kujtim Gjuzi nuk u përmbajt, ku tha se qytetarët shqiptarë kanë nevojë për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Po ashtu ai theksoi se tashmë kryeministri Rama “ka frikë” nga zgjedhjet e lira dhe se në Vlorë nuk e votojnë më qytetarët.

“Kryeministri është deputet i Vlorës, ikën vjen në Durrës. Ka frikë, As në Vlorë nuk e votojnë më. Ju doni marrëveshje bashkë me tre të dashuruarit. Jo..jo.. duhen zgjedhje të lira. Nuk jemi të gjithë hajdut”, tha Gjuzi.

Më të lexuarat