Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Politike

Deputeti i Kuvendit feston Shën Valentinin, kush është femra fatlume e “naltmadhnisë” (FOTO)

Deputeti i Kuvendit feston Shën Valentinin, kush është femra

14 Shkurti e ka gjetur deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në 'Rrugën e Elbasanit'.Një një foto të publikuar nga TCH, shihet  deputeti teksa hyn në një dyqan lulesh duke qëndruar pak minuta e dalë prej andej me një tufë lulesh në dorë.

Gjuzi i etiketuar nga kryeministri Edi Rama si naltmadhnia e Kuvendit nuk e ka anashkaluar këtë festë, por ajo që nuk dihet është se kush ishte fatlumja e kësaj buqete me lule.

Deputeti i Kuvendit feston Shën Valentinin, kush është femra

Më të lexuarat