Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deputeti i PD, publikon videon: Qeveria e Ramës dhe bandave të narkotrafikut

Video: 

Postuar: 18/03/2018 - 14:18

Deputeti i PD-së, Klevis Balliu  i është rikthyer edhe një herë çështjes “Tahiri”, duke publikuar një dokumentar të animuar për qeverinë Rama.  Personazhe të filmit të animuar janë kryeministri Edi Rama, ministrat e kabinetit, ish- ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ambasadori amerikan Donald Lu dhe të arrestuarit për drogë në Itali, kushërinjtë e Tahirit, Habilajt.

“Kjo është historia e vërtetë e krimit në pushtet. Qeveria e Ramës dhe bandave të narkotrafikut”, shkruan deputeti i PD-së krahas videos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 27

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 10:20

Prokuroria ka nisur të hapë dosjet e aferave të ish-qeverisë “Berisha”. Gjatë kohës që vendi u drejtua nga kjo qeveri shpërthyen shumë skandale, por askush nuk shkoi para drejtësisë.

Postuar: 11/12/2018 - 10:10

Ndërkombëtarët kanë paralajmëruar dje se ora e goditjes së korrupsionit në nivele të larta është

Postuar: 11/12/2018 - 10:00

Reforma në drejtësi tashmë është futur në një rrugë të pakthyeshme.

Postuar: 11/12/2018 - 09:50

Kryeministri Edi Rama u shpreh i gatshëm dje të plotësojë çdo kërkesë të studentëve që prej shtat

Postuar: 11/12/2018 - 08:06

Në politikën shqiptare është bërë tashmë traditë që opozita sulmon, akuzon dhe baltos.

Postuar: 11/12/2018 - 08:04

Qeveria është vënë ditët e fundit në akuza dhe sulme të forta nga ana e opozitës.

Postuar: 11/12/2018 - 08:03

Propozimi i opozitës për veting në politikë pritet të rrëzohet në datën 20 dhjetor.