BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Politike

Deputeti i PD-së del me deklaratën befasuese, tregon 3 politikanët që fshihen pas djegies së mandateve të opozitës

Deputeti i PD-së del me deklaratën befasuese, tregon 3

Dash Sula, deputeti i Partisë Demokratike dhe mbështetës i krahut të Lulzim Bashës në përplasjen me Sali Berishën doli me një version të ri mbi autorët se kush ishte autori i djegies së mandateve të opozitës në 2019-n.

Deputeti demokrat tha se djegia e mandateve u mundësua nga Rama, Berisha dhe Meta.

Dash Sula deklaroi se për këtë arsye, djegia e mandateve u konceptua si mjet për të penguar reformën në drejtësi.

“Sepse nuk duhej që të bëhej reforma në drejtësi në Shqipëri. Nga 2013 e morën amerikanët dhe në 2016-2017 të bëhej reforma në drejtësi. Nuk i interesonte Ramës reforma në drejtësi, sepse ishte në pushtet dhe do t’i ndodhte si ajo në Rumani”, tha ai për Top News.