BREAKING NEWS

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni 34-vjeçar, Policia del me reagim zyrtar

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni
x
BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x

Politike

Deputeti i PS uron Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, reagon Edi Paloka: Pse habiteni, është treguar i sinqertë

Deputeti i PS uron Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, reagon Edi

Deputeti demokrat, Edi Paloka, ka reaguar pas skandalit të bërë nga socialisti Bujar Çela i cili i uronte festat e nëntorit me foton e diktatorit Hoxha.

Në reagimin e tij në Facebook, Paloka shkruan, se askush nuk ka pse habitet me këtë sinqeritet të rilindasit Ccela i cili tregoi dashurinë për Hoxhën, pasi sot ne në pushtet kemi mutacionin e diktatorit që sot mban postin e kryeministrit.

Postimi i Palokës:

Pse habiteni nga nje deputet i paemer qe ne fund te fundit eshte treguar i sinqerte me veneracionin e tij per diktatorin?! Keta jane sot ne pushtet ! Diktatorin,  ne mutacionin e ti me te shemtuar , e kemi sot kryeminister !

Problemi eshte se ne vend qe te jemi ne shesh beteje per ti cuar ku e meritojne, ne me keta po kerkojme te bejme marreveshje per  vetingun e politikaneve qe do ta bejne po ata !!!

Më të lexuarat