BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Politike

Deputeti zbulon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit, Romeo Kara e nxjerr ‘blof’ dhe bën deklaratën e papritur: Njëri prej tyre ka ndërruar jetë para 4 muajsh!

Deputeti zbulon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit, Romeo Kara e

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar listën e kandidatëve që do garojnë në zgjedhjet e 25 prillit në siglën e Partisë Konservator. Lidhur me këtë ka reaguar juristi i njohur Romeo Kara. Juristi shprehet se një nga personat në listë ka ndërruar jetë para 4 muajve.

“Kur e ka bere kete listen ky “superdeputeti”? Ka mbi kater muaj qe ka nderruar jete nje nga personat në liste”, shkruan juristi në postimin e tij.

Më të lexuarat