Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deputetja e PS feston ditëlindjen në Londër, befason prania e këtij deputeti (FOTO)

Postuar: 12/09/2018 - 19:20

Ka qenë ish-deputeti i LSI, Ylli Shehu, ai që ka treguar disa foto nga një festë private. Sipas tij darka për ditëlindjen e deputetes është bërë në Londër së bashku me disa djem kuksian.

“Në ditëlindjen e Mimi Kodhelit, deputetes së Kukësit, mes djemsh të këtij qarku në Londër.  Sa vjeç mbushi Mimi? E kush di ta thotë? E sigurt më pak nga të gjithë ne në këtë tryezë”, shkruan Shehu në një postim në Facebook.

Në këtë darkë bie në sy dhe prania e një deputeti të LSI, Luan Ramës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/09/2018 - 11:08

Është mbajtur sot seminari ndërkombëtar i grupit për luftën kundër trafikut të qenieve njerëzore ku nënkryetarja e Kuvendit Vasilika Hysi foli për reformën në drejtësi dhe iniciativat e Shqipërisë në luftën kundër tra

Postuar: 26/09/2018 - 10:30

Ndërkombëtarët kanë nisur të bëjnë gati dosjet për pushtetarët shqiptarë.

Postuar: 26/09/2018 - 10:21

Këshilli i Legjislacioni dhe Komisioni i Ligjeve nisin sot shqyrtimin e nismës kushtetuese të pro

Postuar: 26/09/2018 - 10:10

Greqia ka rritur presionet ndaj Presidentit Ilir Meta, sa i takon paktit detar.

Postuar: 26/09/2018 - 10:00

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte i ftuar mbrëmjen e djesh

Postuar: 26/09/2018 - 08:44

Lajmi se nga Shqipëria kanë ikur 2000 infermierë dhe deri në dhjetor ikin edhe 4000 infermierë të