BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e dasmës

Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca, ditën e sotme i ka dhënë fund beqarisë. Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje thuhet se është martuar me Erblin Maliqin.

Tashmë janë publikuar disa fotografi e video nga ceremonia e tyre e realizuar në një ambient luksoz e me dekor të veçantë.

Deputetja mori vëmendje me dukjen elegante e po ashtu edhe me stilin e ri të flokëve.

Adelina  u zgjodh deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit si pjesë e PDK-së, por që vetëm pas pak kohe kaloi në LVV.

Vota e saj ishte në mesin e atyre që dolën të ishin vendimtare për krijimin e Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti.

 
Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e
 
     
Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, dalin fotot nga ceremonia e
 

Më të lexuarat