Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deputetja s'mori fjalën, i kthehet Ruçi: Ç'ke moj zonjë? Jam i freskët unë, skam...

Postuar: 16/05/2019 - 12:23

Në orën 12:00 u mbajt 1 minutë heshtje në nder të major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës në Letoni. Në këtë orë, përkonte edhe fjala e deputetes Antoneta Dhima, ku kjo e fundit u çudit kur kreu i Kuvendit e ftoi në foltore.

Deputetja: Do mbajmë 1 minutë heshtje tani?

Ruçi: Merr fjalën moj zonjë, ç'ke? S'kam harruar unë, jam shumë i freskët në memorie. Kur të them unë ta ndërprisni fjalën, ndërpriteni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 13:34

Kryeministri Edi Rama, vijon ende luftën me artistët për Teatrin e ri Kombëtar. Në një reagim në Facebook, Rama ka publikuar një mendim të Genc Fugës për një teatër të ri.

Postuar: 25/08/2019 - 13:30

Benefitet që u ofron ligji duket se shfrytëzohen mjaft mirë nga pushtetarët shqiptarë.

Postuar: 25/08/2019 - 13:10

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, më anë të një postimi në Facebook ka propozuar një zgjid

Postuar: 25/08/2019 - 12:30

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi tregoi dje sesi ish-kryeministri Sali

Postuar: 25/08/2019 - 12:22

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama, sipas të cilit nuk ka bër

Postuar: 25/08/2019 - 11:30

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian ka hedhur poshtë pretendimet e Presidentit

Postuar: 25/08/2019 - 10:47

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një video në rrjetin social Facebook ku shpreh