BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Politike

Dërgoi 30 mjekë shqiptarë në Itali, ish-deputeti i PD-së përgëzon Ramën: Na nderove

Dërgoi 30 mjekë shqiptarë në Itali, ish-deputeti i

Ditën e djeshme u nisën nga aeroporti i Rinasit 10 mjekë dhe 20 infermierë drejt Italisë për të luftuar koronavirusin

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Selami ka përgëzuar kryeministrin Edi Rama për këtë vendim.

“Vendimet e Ramës kanë vend për kritika të merituara, por dërgimi i 30 mjekëve dhe infermierëve në Itali është akt mirënjohjeje që na nderon të gjithëve’, shkruan Selami në Twitter.

Më të lexuarat