BREAKING NEWS

Zbulohet emri, kush është zyrtari i lartë që do të zëvendësojë ambasadoren Yuri Kim

Zbulohet emri, kush është zyrtari i lartë që do të
x
BREAKING NEWS

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime të forta: Ekziston mundësia që Gerti Shehu të jetë përdorur nga...

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i minutës së fundit

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i
x
BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x

Politike

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas

Gazetarja Klodiana Lala ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për arrestimet e operacionit “Porositësi”, nga dëshmitë e dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj.

Lala tha se ngjarjet kriminale të rastësishme si kjo e fundit, ‘i kanë zbardhur fytyrën’ policisë.

Ajo theksoi në emisionin “Opinion” se ka qenë frika e këtyre personave që janë rrëfyer para drejtësisë, ajo që e ka ndihmuar policinë të zbardhë ngjarje kriminale.

“Policia ndonjëherë është fatlume dhe ‘po i zbardhet fytyra’ nëse mund ta themi vetëm nga këto ngjarjet rastësore. Dumani u plagos, zbërtheu të gjithë këtë… hapi kutinë e pandorës. Këta (vëllezërit Beqiraj) i mbijetuan një pengmarrjeje të mundshme dhe nga frika u rrëfyen. Julian Sinanaj nëse ju kujtohet sërish me një të penduar. Për tu kthyer mbrapa në kohë, duket sikur janë rastësi, por që në njëfarë mënyre po e ndihmojnë policinë për të zbardhur disa ngjarje”, nënvizoi gazetarja.