BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Politike

Dështimi i konsensusit politik për Reformën Zgjedhore, Basha bën lëvizjen urgjente, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 14:00

Dështimi i konsensusit politik për Reformën Zgjedhore, Basha

Dje ishte afati i fundit për finalizimin e Reformës Zgjedhore, por pas një mbledhjeje disa orëshe në Këshillin Politik palët nuk arritën në marrëveshje.

Pasi nuk u arrit një marrëveshje kreu i PD Lulzim Basha ka vendosur të mbledhë sot në selinë blu aleatët e tij për të diskutuar lidhur me Zgjedhoren.

Mbledhja është lajmëruar se do të zhvillohet sot në orën 14:00 në selinë e PD.

Më të lexuarat