BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Politike

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë në Pukë: 41-vjeçari vdiq pranë përroit të fshatit rezultonte i zhdukur prej 5 ditësh

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë

Detaje të reja janë bërë publike pas identifikimit të trupit të pajetë që është gjendur pranë një përroi në fshatin Fierzë në Pukë. Kujtojmë se fillimisht u raportuar se trupi i pajetë është gjendur i vdekur brenda një pusi uji.

Bëhet me dije se kufoma i përket një 41-vjeçari i identifikuar si Vladimir Kola ishte shpallur i zhdukur që prej datës 20 janar nga familjarët e tij.

Mësohet se kishte shkuar në Pukë për të takuar të afërmit e tij por që prej 5 ditësh humbi kontaktet me familjarët.

Trupi i tij është gjetur i pajetë pranë përroit të fshatit. Dyshohet se vdekja e tij ka ardhur si pasojë e një ataku kardiak.

Më të lexuarat