BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha u sulmua në protestë, mediat e huaja i bëjnë jehonë goditjes së liderit të PD-së

Sali Berisha u sulmua në protestë, mediat e huaja i bëjnë
x
BREAKING NEWS

Cila është lidhja e Gerti Shehut me policinë? Berisha u qëllua me grusht në protestë, Homeland Justice publikon foton me shënjestër tek koka e Ramës dhe Yuri Kim dhe bëjnë paralajmërimin ‘bombë’

Cila është lidhja e Gerti Shehut me policinë? Berisha u
x
BREAKING NEWS

“Ka probleme të shëndetit mendor”/ Goditi me grusht Sali Berishën, reagon e ëma e Gert Shehut, ja mesazhi që ka për ish-kryeministrin

“Ka probleme të shëndetit mendor”/ Goditi me grusht Sali
x
BREAKING NEWS

A është agjent krimesh dhe me çrregullime? Thyen heshtjen nëna e Gert Shehut që sulmoi Berishën dhe zbardh gjithë të vërtetën

A është agjent krimesh dhe me çrregullime? Thyen heshtjen
x

Politike

“Dha dorëheqje të parevokueshme dhe pa të drejtë rikandidimi”/ Patozi del me mesazhin e fortë dhe ironizon situatën politike: Prej 30 vjetësh të njëjtët kunguj, duan të shiten për pjepra

“Dha dorëheqje të parevokueshme dhe pa të drejtë

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike dhe ish-nënkryetari i PD-së Atsrit Patozi, ka komentuar zgjedhjet parlamentare në Itali dhe reagimin entuziast të së djathtës së në Shqipëri.

Sipas Patozit kur thonë se duam t'i ngjajmë Italisë udhëheqësit tanë legjendarë kanë të gjithë parasysh Melonin, por asnjëri prej tyre Letën.

“Ky i fundit dha dorëheqje të parevokueshme dhe pa të drejtë rikandidimi vetëm një vit pasi ishte bërë kryetar, për shkak se partia e tij humbi zgjedhjet”, shkruan Patozi në një reagim në rrjetet sociale.

Sipas tij, kjo është një prej arsyeve kryesore se përse tregu ynë politik është kaq i kalbur dhe problematik.

“Thjesht sepse dominohet prej 30 vjetësh nga të njëjtët kunguj, që duan të na shiten për pjepra”, shkruan më tej Patozi.