BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Politike

Dha sinjale për rikthimin e tij të mundshëm në krye të PD-së, nuk ndalet Sali Berisha, bën lëvizjen e radhës (FOTO)

Dha sinjale për rikthimin e tij të mundshëm në krye të

Ish-kryeministri Sali Berisha pak ditë më parë i ftuar në një emisionin televiziv nuk e përjashtoi mundësinë e tij për t’u rikthyer në krye të PD-së pavarësisht se është shpallur ‘non-grata’ nga SHBA.

Mirëpo pas kësaj deklarate të tij që shkaktoi jo pak zhurmë, Berisha la bërë lëvizjen e radhës. Ish-kryeministri ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook  një foto të  tijën, teksa pas i është bashkangjitur flamuri i NATO-s, një nga arritjet e qeverisë së tij disa vite më parë. Po ashtu në flamur është ndërthurur edhe ai i Bashkimit Europian.

Foton Berisha e ka shpërndarë me mbishkrimin: No comment!

Kjo është lëvizja e dytë në rrjetin social të Berishës që nga paralajmërimi i tij se mund të rikthehet në poste drejtuese të PD-së, deklaratë me të cilin trazoi rrjetin pak ditë më parë.

Dha sinjale për rikthimin e tij të mundshëm në krye të

Më të lexuarat