BREAKING NEWS

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos heqjen e koalicioneve, Basha dhe amerikanët lënë në baltë presidentin

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos
x

Politike

“Dhimbje e madhe”, Jozefina Topalli ndan lajmin e hidhur: Një njeri i respektuar nga të gjithë! Pushofsh në paqe!

“Dhimbje e madhe”, Jozefina Topalli ndan lajmin e hidhur: Një

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli i është bashkuar dhimbjes së ndarjes nga jeta të trajnerit të njohur shkodran, Vildan Tufi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, topalli i shpreh ngushëllimet familje së tij dhe e cilëson atë si një ndër njerëzit më të dashur të Shkodrës.

“Ngushellimet me te thella familjes per humbjen e njeriut te dashur.

Profesor Vildan Tufi ishte nder njerezit me te dashur te Shkodres.

Nje mjeshter i madh, njeri i vecante, i respektuar nga te gjithe.

Eshte dhimbje kur largohen personalitete si Vildan Tufi! Per te ruaj vetem kujtime pozitive.

Pushofte ne paqe!”, shkruan Jozefina Topalli.

Më të lexuarat