BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x

Politike

“Dhjetëra tregtarë më kanë kërkuar numrin e presidentit”/ Deputeti e shfrenon gjuhën dhe tallet keq me Metën për sulmin në zyrat e FRD: Lushnja ka nevojë për ty. Çdo palë zgjedhje vrasin njerëzit

“Dhjetëra tregtarë më kanë kërkuar numrin e

In today's plenary session, MP Myslim Murrizi, has erupted in accusations against the Albanian political class, while asking the SPAK to investigate the crimes of 30 years. Hawthorn said that politicians are all together and get along with each other.

He mocked the president's behavior in the FRD offices where he clashed with police, while saying that politicians left and right go to each other's houses even when the toads are circumcised.

"Dozens of traders in Lushnja have asked me for the president's number. They had seen the video where he drove the police officers to the FRD office and said that when these taxes come to us, we should call him and he will come and drive us away, because they will drown us in fines. Is it just the one that has become ridiculous? No no! There are about 4-5 individuals. I encourage SPAK to investigate the atrocities of this elite in the 30 years it has robbed Albanians. Not only from Gërdec, but previously, from the companies Pyramidale, the sale of Alimuçë's helicopter for an hour. Come to Rruga e Kombit and your PPPs. It has been 30 years since it was agreed. Whenever they have events, you have them as kings in each other's families, even when the toads are circumcised. I'm talking about boys. You have them together. Those who fight today have always been together, even though every election choices kill people.

Më të lexuarat