BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Politike

“Dikur njerëzit prej aty vetëm iknin”, Rama publikon pamjet: Ja çfarë po ndodh sot në Pukë (VIDEO)

“Dikur njerëzit prej aty vetëm iknin”, Rama publikon

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes pamjet nga qyteti i Pukës.

Dikur, në këtë qytet thotëRama, kur shkoje “ishte një kthinë e zymtë mes bukurive përrallore ku askush nuk shkelte e njerëzit prej aty vetëm iknin”.

Por sot, “është kthyer në një qytezë mikpritëse për vizitorë e turistë të huaj, shëmbëlltyrë e pamohueshme e Rilindjes Urbane, nga Veriu në Jug”.

POSTIMI

MIRËMËNGJES

dhe me Pukën, që kur shkoje dikur ishte një kthinë e zymtë mes bukurive përrallore ku askush nuk shkelte e njerëzit prej aty vetëm iknin, ndërsa sot është kthyer në një qytezë mikpritëse për vizitorë e turistë të huaj, shëmbëlltyrë e pamohueshme e Rilindjes Urbane, nga Veriu në Jug, ju uroj një fundjavë të bukur

Më të lexuarat