BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Politike

Dita e dytë e kryeministrit britanik në terapi intensive, Rama tregon si e priti infektimin e tij

Dita e dytë e kryeministrit britanik në terapi intensive, Rama tregon

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka komentuar futjen në terapi intensive të kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi është infektuar me Covid-19. Në një lidhje me Skype në emisionin “Përballë”, Rama tha se ka një marrëdhënie të mirë me të dhe se i ka ardhur shumë keq për situatën që po kalon.

“E njoh personalisht, kemi një marrëdhënie sa më të këndshme. Bëra menjëherë një reagim që ai të shërohet sa më shpejt, dhe të kthehet sa më shpejt në krye të vendit të tij të mrekullueshëm. është një dhimbje, është shumë e vështirë,“- u shpreh Rama.

Më të lexuarat