BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Politike

Dita e Çlirimit të Shqipërisë, vjen urimi special i Ambasadës Amerikane

Dita e Çlirimit të Shqipërisë, vjen urimi special i

Ambasada Amerikane në Tiranë ka kujtuar Ditën e Çlirimit të Shqipërisë. Ambasada zgjedh vargjet e shkrimtarit të madh Naim Frashëri për të përçuar mesazhin te shqiptarët.

“Me këto vargje frymëzuese nga poeti i madh Naim Frashëri, ne nderojmë Ditën e Çlirimit të Shqipërisë!”, shkruan Ambasada.

Më të lexuarat