BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Politike

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën

Avokati Idajet Beqiri e konsideron presion ndaj SPAK-ut dhe gjykatës, deklaratën e kryedemokratit Sali Berisha, se do nxjerrë popullin nës hesh për skandalin e ish-zyrtarit të FBI-së, Charles McGonigal.

Në një intervistë për Euronews Albania, Beqiri u shpreh se ka ikur koha e këtyre presioneve ndaj institucioneve.

Sipas tij, Berisha dhe familja e tij, duhet të kthejë pasurinë mbi 300 milionë euro.

“Do ta nxjerr popullin në rrugë thotë, do vijë e gjithë Shqipëria në Tiranë, për këtë mega aferë dhe do bëjë revolucion.

Është presion, bjer aty ku dhemb, te SPAK-u dhe te gjykata. Ka ikur koha e këtyre presioneve.

Saliu me familjen e vet, që e inkriminon ai, duhet t’u dorëzojë shqiptarëve pasurinë prej mbi 300 milionë euro.

Të rriten pensionet e njerëzve dhe të marrin dëmshpërblimin njerëzitqë i vrau”, theksoi ai.

Më të lexuarat