BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Politike

Çdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetja socialiste e fiksuar pas maskave (FOTO)

Çdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetja

Antoneta Dhima në kohën e kovidit u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë.

Prej asaj kohë ajo është bërë disa herë pjesë e lajmeve, në fillim kur i dhuroi punonjëseve të qendrës mjekësore në Patos 170 maska shumë përdorishme. E më pas portreti i saj në Kuvend më së shumti tërhoqi vëmendjen për maskat që i prodhonte enkas për ti kombinuar me fustanin që kishte veshur. Në foto duken kolegët e saj që mbajnë maska një përdorimshe mjekësore, ndërsa zonja Dhima është e gjitha fashion.

Deputetja është zgjedhur në listën e PS në qarkun e Fierit.

Çdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetjaÇdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetjaÇdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetjaÇdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetjaÇdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetja