BREAKING NEWS

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar nga Shkodra, OSHEE mesazh ngushëllimi: Virusi s’njeh moshë, aq më tepër profesion

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar
x

Politike

“Do e kujtosh gjatë këtë 35-vjetor”/ Manja e nis ndryshe mbledhjen e Komisionit të Ligjeve: Edhe 100! Datë dhe ndryshime historike sot për…

“Do e kujtosh gjatë këtë 35-vjetor”/ Manja e nis

Ditën e sotme po mban mbledhjen e radhës Komisioni i Ligjeve. Kreu i Komisionit, Ulsi Manja, e ka nisur me urime mbledhjen online, duke i dedikuar një urim kolegut të tij socialist.

Në fjalën e tij, hyrëse Manja i ka uruar ditëlindjen deputetit Jurgis Çurbja.

“Edhe 100 Jugis Çurba. Me këtë urim shpresoj të na eci mbarë. Do ta kujtojë gjatë këtë 35-vjetor se sot do bëhen ndryshime historike në Kodin Zgjedhor,”-u shpreh Manja.

Më të lexuarat