BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Politike

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës i kryeministrit Rama për mandatin e tretë qeverisës, ja 5 shtyllat ku do fokusohen (DOKUMENT)

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Mediat kanë zbardhur programin e qeverisë ‘Rama 3’, të cilin do ta prezantojë ditën e nesërme në Kuvend, kryeministri Rama.

Në programin me 42 faqe, përcaktohen edhe 5 shtylla kryesore mbi të cilat do të fokusohet qeverisja përgjatë mandatit të saj 4-vjeçar.

Rimëkëmbje e ekonomisë nga tërmeti, pandemia dhe mirëqenia për të gjithë, për një ekonomi të zhvilluar që krijon shanse për të gjithë, janë dy nga pikat kryesore të këtij programi qeverisës.

Ndërkohë që me rëndësi ngelet edhe pika që lidhet me modernizimin për zhvillim të ekonomisë prodhuese, turizmit, energjisë, bujqësisë, ekonomisë digjitale, transporteve dhe shërbimeve, familja si dhe fokusi te një Shqipëri e fortë dhe me do të ketë vëmendje për çdo shqiptar dhe me dinjitet.

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Do e prezantojë nesër në Kuvend, zbardhet programi qeverisës

Më të lexuarat