Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Do futen me një këmbë!", Spartak Ngjela del me bindje të plotë: Ja çfarë do të ndodhë me Bashën dhe Kryemadhin

Postuar: 15/04/2019 - 22:34

Avokati Spartak Ngjela vijon të analizojë aksionin opozitar duke u shprehur kategorikisht kundër tij dhe shprehet i bindur se PD dhe LSI do të futen në zgjedhje njësoj si u futën herën e parë. (Kujtojmë situatën e krijuar në vitin 2017 para zgjedhjeve të përgjithshme)

“Është e sigurt që pozita e gjitha do të futet në zgjedhje. Ata thjesht po shtyjnë datën. Nuk janë këta as Franca e as Anglia. Do të futen në zgjedhje siç u futën herën e parë. Ata thjesht po dëmtojnë veten e tyre duke shkurtuar kohën elektorale” – u shpreh Ngjela.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 20:55

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka reaguar pas takimit elektoral, që kryeministri Rama zhvilloi pak më parë në qytetin e Pogradecit.

Postuar: 16/06/2019 - 20:50

Socialistët e Përmetit festuan dje 28 vjetorin e themelimit të partisë.

Postuar: 16/06/2019 - 20:45

Edhe ditën e sotme disa militantë të opozitës kanë dalë në protestë kundra kryeministrit Edi Rama

Postuar: 16/06/2019 - 20:09

Rama u shpreh nga Pogradeci sot se opozita po bën çmos që negociatat të mos hapen me Bashkimin Eu

Postuar: 16/06/2019 - 19:46

Gjykata e Elbasanit la sot në burg, katër nga shtatë të arrestuarit në lidhje me tensionet e ndod

Postuar: 16/06/2019 - 19:33

Kreu i PD, Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat ka reaguar pas dhënies së masës arrest me bu

Postuar: 16/06/2019 - 19:25

Debate të ashpra janë zhvilluar midis ish-deputetit Salianji dhe oficerëve të policisë ditën e so