BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Politike

“Do ikja me shumë dëshirë bashkë me...”, Rama ‘godet’ sërish me deklaratën

“Do ikja me shumë dëshirë bashkë me...”, Rama

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar edhe njëherë se nëse dikush do i thoshte që të largohej nga politika ai do e bënte që nesër dhe do ishte i lumtur. Rama i ftuar në emisionin “Përballë” në RTSH, tha se ky do ishte momenti më magjik i jetës së tij.

Po mendoni për të nesërmen politike?

Nuk e mendoj fare, se nuk jam këtu në këtë luftë për vota. Nëse do më thoshin që nesër që ik se bashkë ty do iki dhe virusi, do ikja me shumë dëshirë dhe do isha mëse i lumtur, do kishte qenë momenti më magjik i jetës sime.

Këtë do e bënte dhe Papa?

Aq më mirë akoma, kjo konfirmon atë që thash.