BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Politike

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela paralajmëron shkarkimin e zyrtarit të lartë amerikan

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela paralajmëron

Avokati Spartak Ngjela tha se se për çështje ditësh do të likujditohet ambasadori Richard Grenell.

‘Unë pres likujditetin e Grenellit siç i ndodhi edhe paraardhësit të tij Bolton. Nuk do e marrë përgjegjësinë Trump.

Nuk e di presidenti për komunat në Serbi dhe Kosovë. I tha Grenellit ta zgjidhë këtë problem dhe Grenell dështoi. E rrëzoi politika evropiane. Shumë shpejt do të likujtohet edhe Grenell’- tha Ngela.