BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Politike

“Do organizohen revoltat më të fuqishme...”/ Berisha hidhet në sulm dhe zbulon strategjinë për primaret: Kjo duhet të nisë sa më parë

“Do organizohen revoltat më të fuqishme...”/ Berisha

Sali Berisha është shprehur se organizimi i revoltave, siç i quan ai “të fuqishme dhe paqësore”, do të nisë sa më parë të jetë e mundur.

Gjatë takimit me anëtarët e Këshillit Kombëtar, Berisha theksoi se po punohet me intensitet dhe “nuk ka asnjë lloj ndryshimi në mendim se kjo betejë duhet të nisë sa më parë”.

Sali Berisha: “Duhet të jetë detyrimisht shumëplanëshe, duke u përqendruar me gjithë potencialin në organizimin, në aktivitetet e lidhura me primaret ajo është dhe do mbetet, organizimin e revoltave të fuqishme paqësore në kohën më të parë të mundshme. Nuk është hequr dorë, dhe nuk do hiqet dorë. Përkundrazi, po punohet dhe do punohet me intensitet. Do bëhet gjithçka për të bashkërenduar këtë aktivitet me të gjithë faktorët e rëndësishëm të frontit për shpëtimin e Shqipërisë, me sindikatat.

Nuk ka asnjë lloj ndryshimi në mendim se kjo betejë duhet të nisë sa më parë. Ky mbetet një drejtim konstant i PD.