BREAKING NEWS

Shkatërrohet rrjeti i rrezikshëm në Rinas, arrestohet 21-vjeçari/ E frikshme skema manipuluese që përdornin

Shkatërrohet rrjeti i rrezikshëm në Rinas, arrestohet
x

Politike

A do pranoje të bëheshe ministrja e Ramës? Grida Duma nuk mendohet dy herë dhe befason me përgjigjen

A do pranoje të bëheshe ministrja e Ramës? Grida Duma nuk

Ish-deputetja Grida Duma ka folur së fundmi rreth jetës së saj personale dhe si politikane. E ftuar në “3shat”, përballë makinerisë të së vërtetës, Duma u është përgjigjur disa pyetjeve. E pyetur nëse do të pranonte të bëhej ministre në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, nëse do të ishte e nevojshme për të mirën e vendit, ish-deputetja e PD-së u përgjigj ‘Jo’, kategorikisht.

 “Absolutisht jo. Nuk mund të bësh një të mirë për vendin me pazare. Nuk mund të jesh edhe me këtë edhe me atë, sepse më pas je as me atë dhe as me këtë,”- është shprehur Grida Duma.