BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Politike

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale zgjedhjet që po zhvillon PD-ja për kreun e ri të partisë.

Hoxha parashikon se Basha do të fitojë me të njëjtin rezultat që ka pasur me Olldashin, fiton me 80% të votave.

Jo vetëm kaq, por Hoxha e sfidon Bashën duke shkruar se Rama e nxori në pension Ruçin, ndërsa ai me sa duket nuk do ta përcjellë në pension Berishën.

Postimi i plotë:

Duke pritur fitoren e Bashes...

Sigurisht, sa e thelle do te jete, sepse nuk diskutohet si fitore.

Kam pershtypjen se do shkoje si me Olldashin.

Fiton Luli me 80% te pjesmarresve ne votim.

Luli mos na zhgenje!!!

Homologu tjeter Rama e fitoi “betejen” e tij dje, madje percolli per ne pension edhe Ruçin, qe kishte ne politike prej 1978-es...

Sigurisht nuk presim, qe Luli te percjelle ne pension Berishen, i angazhuar ne politike prej 1968-es.

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron