BREAKING NEWS

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty, por...”, Rama jep lajmin fantastik për shqiptarët

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty,
x

Politike

“Do ta merrni falas”, kryeministri Rama jep lajmin fantastik që në mëngjes (VIDEO)

“Do ta merrni falas”, kryeministri Rama jep lajmin fantastik që

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një lajm fantastik për të gjithë fermerët. Rama njofton se tashmë përmes platformë e-Albania, ata mund të aplikojnë online për të marrë falas sasinë e naftës që deri më dje e paguanin si akcizë.

“MIRËMËNGJES

dhe me respektin më të madh për të gjithë ata që punojnë tokën, e me nxitjen që të aplikojnë në e-Albania për të marrë falas sasinë e naftës që deri dje e paguanin si akcizë, taksë qarkullimi e taksë mjedisi brenda çmimit të tregut, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Më të lexuarat