Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

”Do ta sqaroj unë”, kandidati për Këlcyrën ‘shpërthen’ ndaj Metës: Ishallah vdes, njeri i trashë! (Video)

Postuar: 16/06/2019 - 23:00

Kandidati për Bashkinë e Këlcyrës Hazbi Kasaj, ka komentuar vendimin e presidentit Ilir Meta, i cili ka dekretuar anulimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Kasaj e quajti presidentin njeriun më të trashë dhe pa kulturë në Republikën e Shqipërisë, ndërkohë që e mallkoi duke i ururar vdekjen.

'Meta është njeriu më i trashë në tërë Republikën e Shqipërisë, njeriu më me pa kulturë. Ai duhet të më thërrasë mua për ta sqaruar përfundimisht. Ai ngatërroi vendin dhe veten e tij.

Nuk ka zgjedhjet do bëhen. Me Edi Ramën në krye zgjedhjet do bëhen, se ai është kryeministër. Kryeministri sido që të jetë duhet respektuar, mund t'i bësh vërejtje jo ta eleminosh siç mendon kundërshtari 'ik ti të vij un'. Presidenti më mirë, se është sëmurë siç deklaroi në media para disa ditëve, ishallah na vdes', tha Kasaj

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 10:55

Ministrja e Arsimit Besa Shahini deklaroi se nota mesatare për degën e Mësuesisë do të shkojë 8 ndërsa dega e Mjekësisë do të ketë një notë akoma më të lartë mesatare.

Postuar: 18/07/2019 - 10:47

Deputeti i Bindjes Demokratike Andi Përmeti gjatë fjalës së tij në parlament deklaroi se vendosja

Postuar: 18/07/2019 - 10:34

Deputeti i opozitës së re Andi Përmeti i cili sot ka thirrur në interpelancë ministren e Arsimit

Postuar: 18/07/2019 - 10:31

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja ka kërkuar nga kolegët deputetë që sot të mos miratohet pr

Postuar: 18/07/2019 - 09:49

Ish-deputeti i PD Tritan Shehu me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se vendimi

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Juristi Romeo Kara ka zbardhur prapaskenat e skandalit me amnistinë që prokuroria po u bën pushte

Postuar: 18/07/2019 - 09:10

Shtetet e Bashkuar të Amerikës i ka dhënë ditën e djeshme një tjetër goditje opozitës.