BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Politike

Do të kandidojë për deputete me listat e PS, vajza e prokurorit të njohur shqiptar zbulon arsyen e këtij vendimi të saj: Do mundohem të çoj sa më lartë emrin e tij!

Do të kandidojë për deputete me listat e PS, vajza e prokurorit

Njëra prej kandidateve për deputete që kanë aplikuar në platformën e PS, që u prezantua sot nga kryeministri Rama është Albana Hana.

Ajo rrëfeu se është vajza e një prokurori të nderuar, Xhevat Hanës që sot nuk jeton më, dhe do të mundohet që të çojë para emrin e tij.

"Unë jam vajza e një prokurori të nderuar që s'jeton më, është ndarë nga jeta. Emri i atij është emri im. Do mundohem të çoj sa më lartë emrin e tij. Unë kam vënë re në marrëdhëniet me komunitetin ku jetoj, PS është e ndjeshme ndaj fëmijëve planprishës. Duhet të jetë më i kujdesshëm dhe të jetë më pranë atyre që nuk e kanë tradhëtuar. " – tha Albana në prezantimin e saj.

Më të lexuarat