BREAKING NEWS

Vendimi më i fundit/ Udhëtimi drejt Greqisë, Policia del me njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të kalojnë kufirin: Nesër hyjnë në fuqi masat e reja

Vendimi më i fundit/ Udhëtimi drejt Greqisë, Policia del me
x

Politike

"Do të shikoni se do të fillojë shpëtimi i Shqipërisë", Spartak Ngjela tregon se çfarë do të ndodhë së shpejti

"Do të shikoni se do të fillojë shpëtimi i

Avokati Spartak Ngjela pyetur për zhvillimet që pritet të ndodhin tha se shpëtimi i Shqipërisë do të fillojë me formimin e plotë të organeve të reja të drejtësisë.

Sipas Ngjelës nuk ka një marrëveshje, dhe nëse do të ketë ajo është kundër reformës në drejtësi

Spartak Ngjela tha:

"Nëse ka marrëveshje midis palëve është kundër reformës në drejtësi. Ne presim formimin e plotë të organeve të drejtësisë. Do të shikoni se do të fillojë shpëtimi i Shqipërisë se me këto gjykata që kemi pasur deri tani nuk ka për të ndodhur kurrë. Menjëherë pas kësaj do të fillojë reforma në pushtet gjyqësor."

Më të lexuarat