BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

“Do thonë këta e mori dhe kombëtaren”, Rama nxjerr foton e veçantë

“Do thonë këta e mori dhe kombëtaren”, Rama nxjerr

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vizituar kombëtaren shqiptare të futbollit një ditë para debutimit në ‘’Air Albania Stadium’’ ndaj Francës.

Gjatë një foto të përbashkët me lojtarët e kombëtares shqiptare Rama nuk ka mundur t'i qëndrojë larg politikës. I akuzuar shpesh nga opozita se ka kapur institucionet Rama përpara fotos i ka thënë lojtarëve:

"Do thonë këta tani e more edhe kombëtaren".