Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Do t'i gjykojë Zoti!", Monika Kryemadhi komenton anëtarët e rinj të Gjykatës Kushtetuese

Postuar: 15/11/2019 - 18:44

Kryetarja e LSI-së Monika u uroi suksese anëtareve të reja të Gjykatës Kushtetuese duke shtuar se ''do t'i gjykojë Zoti!''

''Edi Rama po punon që të krijojë një 'deep-state'. Jemi përballë sigurië rajonale, kombëtare. Po rriten influencet e grupet e mëdha, që janë të fuqishme, por që kanë axhendë anti-shqiptare. Mendoj se GJK dhe ngritja e saj, do të zgjidhë ngërçin politik. Nuk njoh asnjërin prej anëtarëve, uroj të jenë të drejtë. Do t'i gjukohjë Zoti'', tha Monika Kryemadhi në një intervistë tek Zëri i Amerikës.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:07

Deklarata që ajo bëri pak ditë pasi Shqipëria ishte goditur nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit dhe numri i jetëve të humbura arriti në 51, i kushtoi postin kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, tashmë e dorëhequr.

Postuar: 06/12/2019 - 13:57

Ditën e sotme Shqipëria ka marrë kryesimin e Presidencën e OSBE-së dhe këtë kryeministri Edi Rama

Postuar: 06/12/2019 - 13:48

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaron se Shqipëria mbetet e

Postuar: 06/12/2019 - 13:19

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka kërkuar nga prokuroria që të hetojë të gjith

Postuar: 06/12/2019 - 13:12

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka mbërritu në spitalin e Traum

Postuar: 06/12/2019 - 13:04

Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me kryesim