BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Politike

"Do t'i gjykojë Zoti!", Monika Kryemadhi komenton anëtarët e rinj të Gjykatës Kushtetuese

"Do t'i gjykojë Zoti!", Monika Kryemadhi komenton

Kryetarja e LSI-së Monika u uroi suksese anëtareve të reja të Gjykatës Kushtetuese duke shtuar se ''do t'i gjykojë Zoti!''

''Edi Rama po punon që të krijojë një 'deep-state'. Jemi përballë sigurië rajonale, kombëtare. Po rriten influencet e grupet e mëdha, që janë të fuqishme, por që kanë axhendë anti-shqiptare. Mendoj se GJK dhe ngritja e saj, do të zgjidhë ngërçin politik. Nuk njoh asnjërin prej anëtarëve, uroj të jenë të drejtë. Do t'i gjukohjë Zoti'', tha Monika Kryemadhi në një intervistë tek Zëri i Amerikës.