BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Politike

"Do t'i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë për të paktën edhe 5 vjet të tjera", Astrit Patozi: Faleminderit zoti Luli Basha dhe zoti Edi Rama

"Do t'i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë për të

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes mes palëve politike për Reformën Zgjedhore.

“Sot u arrit "tymi i bardhë", për t'i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë për të paktën edhe 5 vjet të tjera. Faleminderit zoti Luli Basha dhe zoti Edi Rama”, shkruan Patozi.

Më të lexuarat