Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Do vuajë gjithë jetën qelbsirllëkun tënd"/ I papërmbajtshëm aktori i njohur, shpërthen keq kundër Ramës

Postuar: 12/01/2019 - 23:58

Aktori i njohur Neritan Licaj ka reaguar në rrjetin e tij social Facebook, ku nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, pas deklaratës së Ramës ku gjatë prezantimit të platformës online për punësimin e 1 mijë studentëve, ai tregoi historinë e djalit të tij Gregorit kur ky i fundit aplikoi për në universitet dhe nuk u pranua, kështu që u detyrua sipas Ramës që të punonte një vit.
 
“Kujt i plasi për djalin tënd o idiot... Ke vjedhur aq shumë në 20 vjet pushtet sa yt bir do jetojë si pasha...ne na duhet fati i fëmijëve tanë, të njerëzve të ndershëm që punojnë me djersën e ballit dhe skanë as garancinë të rrisin fëmijët normalisht në këtë vend që shkatërrove ti dhe gjithë politika juaj e mbrapsht...dhe ne jemi shumë.
 
P,s Asgjë me djalin tënd...përkundrazi keqardhje sepse ai do të vuajë tërë jetën qelbësirllëkun tënd”, shkruan Liçaj.
 
Liçaj nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, duke e akuzuar se me 20 vjet që ka vjedhur sa ka qenë në pushtet, djali i tij do të jetojë gjithmonë si pasha. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 23:59

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “A show” në News 24 foli për zgjedhjet lokale në Shqipëri ku deklaroi se zgjedhjet janë të popullit dhe askush nuk mund t’i prekë ato.

Postuar: 24/06/2019 - 23:54

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka treguar hapur se çfarë mesazhi i ka dërguar kreut të opoz

Postuar: 24/06/2019 - 23:39

Para dhe pas protestës së të premtes që lamë pas, në portale qarkulloi një lajm sipas të cilit am

Postuar: 24/06/2019 - 23:30

 Rruga për mbajtjen e zgjedhjeve të 30 qershorit, tashmë është hapur me vendimin e Kolegjit

Postuar: 24/06/2019 - 23:10

 Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha në “Opinion” se policia shqiptare është

Postuar: 24/06/2019 - 22:55

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e e pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se rrezikon burgun, t

Postuar: 24/06/2019 - 22:53

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e bindur që kryeministri Edi