BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Politike

Dokument/ Besa Shahini shpall datën e zgjedhjeve në universitete

Dokument/ Besa Shahini shpall datën e zgjedhjeve në universitete

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini  ka shpallur datën 30 qershor për zhvillimin e zgjedhjeve në Universitetet Publike. Lajmin e ka bërë me dije me anë të  një dokumenti zyrtar.

Dokument/ Besa Shahini shpall datën e zgjedhjeve në universitete

Më të lexuarat