Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dorëheqja e Naços, Meta: E vlerësoj, akt i përgjegjshëm qytetar

Dorëheqja e Naços, Meta: E vlerësoj, akt i përgjegjshëm qytetar

Postuar: 09/11/2015 - 16:03

Kreu i Kuvendit Ilir Meta në një dalje për media ka deklaruar se e vlerëson dorëheqjen e Nasip Naços nga posti i Ministrit te Drejtesise.
 
Meta e ka cilësuar akt të për gjegjshëm qytetar veprimin e Naços.
 
Sipas tij, veprimi i Naços është një kontribut  për reformën. 
 
Ndërsa pyetjes së gazetares për lëvizje të tjera në ministri Meta nuk i është përgjigjur.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 15:24

Në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, Edi Rama u ndal edhe tek rastet e  vjedhjes së ndihmave të konstatuara nga policia.

Postuar: 05/12/2019 - 15:13

Kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, ku po diskutohet pr/buxheti i vitit 2020 tha se rrë

Postuar: 05/12/2019 - 14:37

Kryeministri Edi Rama së bashku me komisionerin e BE Janez Lenarčič, ishin sot në Vorë ku inspekt

Postuar: 05/12/2019 - 14:25

 Ish-deputeti i PD, Genc Pollo e ka vënë para përgjegjësisë kryeministrin Edi Rama me një py

Postuar: 05/12/2019 - 14:17

Me tone të forta, deputeti i opozitës së re Lefter Maliqi ka shpërthyer në akuza ndaj qeverisë &l