BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Politike

“Duan të ringjallin kuçedrën Berisha”/ Shpërthen Romeo Kara dhe plas paralajmërimin e fortë: Fundi përveçse tragjik...

“Duan të ringjallin kuçedrën Berisha”/

Juristi Romeo Kara ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale peticionin e ndërmarrë nga Berisha dhe mbështetësit e tij për largimin e ambasadores Yuri Kim nga Shqipëria.

Juristi ka ‘thumbuar’ edhe gjithë mediat që i bëjnë jehonë këtij lajmi.

“Dalldia e sahanit politik shqiptar, nepermjet dacibaos online, per te ringjallur kuçedren Berisha.

Çdo gje qe u vodh e u grabit nepermjet Berishes, nuk mund te mbahet pa Berishen, qofte ai jashte kohe dhe i katandisur edhe ne nje dordolec.

Fundi pervecse tragjik, gjithmone eshte edhe komik.”, shkruan Romeo Kara.