BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Politike

"Duhet një natë dimri për të treguar mëkatet e qeverisjes suaj"/ Deputeti i njohur shpërthen me tone të forta në Kuvend dhe paralajmëron: Uroj që të jetë dimri i vështirë dhe i fundit për ju

"Duhet një natë dimri për të treguar mëkatet e

I ashpër ka qenë në fjalimin e tij në Kuvend deputeti i PD, Flamur Hoxha.Teksa mbajti fjalimin në foltoren e Kuvendit ai tha se duhet një natë dimri për të folur për mëkatet e qeverisë teksa u shpreh “uroj që të jetë dimri i vështirë dhe i fundit për ju”.

“Kam dy fjalë për miqt e mi të opozitës. Në këtë sallë nuk duhemi të merremi me njëri-tjetrin për problemet tona të brenshme. E kam të lehtë  të jap përgjigje për veten time, edhe sikur larg qoftë të bëhen bashkë 139 deputetë nuk arrijnë të më blejnë e jo më të shitem te secili prej tyre. Në mbyllje nga anët e mIa thuhet se duhet një natë e gjatë dimri për të treguar mëkatet e qeverisjes suaj.

Ndoshta nuk mjafton një dimër i tër, e uroj që të jetë dimri i vështirë dhe i fundit për ju” tha Hoxha.

"Duhet një natë dimri për të treguar mëkatet e

Më të lexuarat