BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Politike

“Duhet ta pranoni këtë dreqi e mori”/Plas keq në studio, Shabani përplaset me Topallin: I shtruat tapetin Ramës me ndryshimet e vitit 2008

“Duhet ta pranoni këtë dreqi e mori”/Plas keq në

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli u përplas me kreun e “Nismës Thurje”, Endri Shabani në “Now me Erla Mëhillin” në një debat për qeverinë Rama.

Sipas Shabanit ka qenë PD-ja ajo parti që i ka shtruar tapetin kryeministrit aktual me ndryshimet e vitit 2008.

Jozefina Topalli u shpreh se Shqipëria nuk vuan për ligje, por për mos zbatimin e ligjeve.

“Po jo vuan dhe për ligje. Zonja Topalli, ndryshimet e 2008-tës kanë shtruar tabanin e autokracisë së Edi Ramës sot. Tani duhet ta pranoni këtë dreqi e mori,’ – u shpreh Shabani.

“Jo nuk e pranoj dot sepse do pranoja që kancelari gjerman është një njeri autokrat se Kushtetuta i jep ato kompetenca,” – ja ktheu Topalli.

Më të lexuarat