Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Duhet të hetohen për vrasje", Spartak Ngjela tregon se çfarë i ka kërkuar FBI-së

Postuar: 02/12/2019 - 22:49

Avokati Spartak Ngjela tha se i ka kërkuar FBI-së hetim për atë që ai e quan mafia e ndërtimit.

Korrupsioni është i lidhur me ndërtimet. Unë kam kërkuar aleatëve tanë SHBA-së të hetojë nëpërmjet FBI-së.

Spartak Ngjela shprehet:

“A e dini ju se duhet të hetohet kjo. Si vrasje e thjeshtë. Prokuroria po heton për shpërdorim detyre. Këtu ka viktima duhet të hetohen për vrasje”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 14:08

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës bën me dije se Kreu i Shtetit ka emëruar z. Shemsi Prençi Këshilltar të Posaçëm për Emergjencat Civile.

Postuar: 13/12/2019 - 13:59

Numri dy i PD, Edi Paloka, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka reaguar menjëherë pas emër

Postuar: 13/12/2019 - 13:46

Vetëm pak minuta pasi dekretoi propozimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn

Postuar: 13/12/2019 - 13:43

Ndryshime në qeveri, kryeministri Edi Rama vendos ngritjen e një ministrie të re dhe propozon emë

Postuar: 13/12/2019 - 13:21

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ku foli për gazetën gjermane "Der Spieg

Postuar: 13/12/2019 - 13:00

Ndryshime në qeveri, kryeministri Edi Rama vendos ngritjen e një ministrie të re dhe propozon emë