BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Politike

“Duke hedhur çdo ditë nga një hap”, Rama jep lajmin e mirë për disa zona të vendit: Po punohet intensivisht për...

“Duke hedhur çdo ditë nga një hap”, Rama jep lajmin

Kryeministri Edi Rama është shprehur pak minuta më parë se po vijon puna në asfaltimin e rrugëve dhe rikonstruksionin e tyre në disa zona të Shqipërisë, nga veriu në jug. “Po punohet intensivisht për Shqipërinë që duam, duke hedhur çdo ditë nga një hap në çdo drejtim, me këmbëngulje e durim”, shkruan Rama në postimin e tij.

Postimi i Ramës

Të tjera kantiere rrugësh në zona turistike e bujqësore, nga Cërriku në Belsh, lart në Pukë e poshtë në Myzeqe e deri tutje në Tepelenë, ku si në shumë zona të tjera punohet intensivisht për Shqipërinë që duam, duke hedhur çdo ditë nga një hap në çdo drejtim, me këmbëngulje e durim.

 

Më të lexuarat