BREAKING NEWS

E dinin se do të ishin jashtë Tiranës dhe iu hynë me maska në banesë, identifikohet njëri prej autorëve që plagosën çiftin e biznesmenëve, policia bën veprimin urgjent (DETAJE)

x

Politike

"Duke pasur parasysh zhvillimet... ia dolëm me rezultat pozitiv"

Ndërkohë që u dha vendimi për ish-ministrin Tahiri me 5 vite burg por që do të jetë për 3 vite në shërbim prove,  Presidenti Ilir Meta ka shkruar se ekipi i tij i zemrës, Celtic Glasgow arriti të merrte një barazim të rëndësishëm në transfertë kundër ekipit francez Renne.

Me anë të një postimi në rrjetin social twitter, presidenti Meta shkruan se duke patur parasysh që ekipi i Celtic ishte në disavantazh gjatë pjesës së parë, duhet të jetë i lumtur me barazimin në transfertë.