BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

“Dukej si një ëndërr e keqe”, Rama tregon ndryshimin e madh që ka ndodhur në këtë qytet të Shqipërisë (Pamjet)

“Dukej si një ëndërr e keqe”, Rama tregon

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar disa pamje nga transformimi që ka ndodhur në Vlorë vitet e fundit

Rama shkruan se Vlora më parë dukej si një “ëndërr e keqe”. “MIRËMËNGJES dhe me ketë Vlorë të para vetëm disa viteve që duket si një ëndërr e keqe e me Vlorën që kemi sot, ju uroj një fundjavë të qetë” shkruan Rama në postimin e tij.

Më të lexuarat