BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

Dy politikanët që “tradhtuan” Lulzim Bashën paralajmërojnë ndryshimin drastik në PD: Gjithë kjo energji tmerron Edi Ramën

Dy politikanët që “tradhtuan” Lulzim Bashën

Dy demokratë të pozicionuar krah ish-Kryeministrit, Klevis Balliu dhe Flamur Noka kanë folur për mediat pas përfundimit të takimit të Berishës me demokratët

Flamur Noka ka deklaruar se Sali Berisha ka dhënë mesazhin e qartë për një PD më të fortë dhe të bashkuar, në mënyrë që të rrëzohet Edi Rama.

“Mesazhin e dha doktor Berisha, një PD më e fortë, më e hapur, më e bashkuar, për të mundur Edi Ramën”, tha Noka.

Nga ana tjetër, në të njëjtën linjë ka qenë dhe Klevis Balliu, i cili tha se përjashtimi i Sali Berishës nga PD do të vendoset me votë dhe referendum.

“Tregon bashkim, që PD di të diskutojë dhe debatojë dhe është ngritur për votën e lirë. Do vendoset me votë dhe referendum, gjithë kjo energji tmerron Edi Ramën dhe gjithë kupolën  e krimit të organizuar në qeverisje. Asgjë nuk ka më shumë rëndësi së anëtarësia dhe askush ska më shumë rëndësi se qytetarët,” tha Balliu.

Më të lexuarat