BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Politike

Dy vatrat kryesore të koronavirusit në Shkodër, Voltana Ademi bën deklaratën e fuqishme

Dy vatrat kryesore të koronavirusit në Shkodër, Voltana Ademi

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi deklaroi në “360gradë se në dy familjet e infektuara nuk po bëhen teste sa kërkohet.

Ademi: Në Shkodër ka një numër të shtuar në dy familje dhe problematika është që numri i rasteve është shtuar në këto dy vatra. Situata është që në këto dy familje nuk po arrihen të diagnostifikohen të gjithë anëtarët e familjeve. Ka një numër shumë të vogël testesh se sa kërkohet.

Më të lexuarat